Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer olarak değiştirin.

Kullanıcı Sözleşmesi

İşbu Sözleşme Yapde.com tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi, kullanıcılara haber verilmeden, tek taraflı olarak değiştirilebilir. İşbu Sözleşme, kullanıcının siteyle etkileşime geçtiği andan itibaren yürürlüğe girer. Kullanıcı, kişisel bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak, kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş olur.

Hizmetler

Yapde.com, Kullanıcıların siteye üye olup Kullanıcı hesaplarını oluşturmalarını sağlayan bir web sitesidir. Yapde.com’un üyelik prosedürü tamamlandıktan sonra kullanıcıların, temsil ettikleri şirketin iletişim bilgilerini, sunulan ürünler ve hizmetleri v.s. yayınlayabilecekleri “Profil” sayfası erişime açılacaktır.

Ücretlendirme

Üyelik işlemi, kullanıcı hesabını açma, ilan verme tamamen ücretsizdir. Kullanıcı ürün veya hizmetlerini öne çıkarmak için paketlerde bulunan ücretlere tabidir. Güvenli Ödeme Sistemi’ni kullanan kullanıcılardan ise masrafların karşılanması için belirli ücretler alınacaktır.

Kullanıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

Kullanıcılar, üye kayıt formunda ve “Profil” sayfasında kendileri tarafından sağlanan bilgi ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. Yapde.com, sağlanan bilgi ve içeriklerin doğruluğunu uygun görmediği halde kayıt işlemini durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Tek başına veya üçüncü kişiler ile birlikte, Yapde.com’un sunduğu hizmetleri ve imkanları, üçüncü kişilerin telif haklarını ihlal etme, hukuk ihlal etme fiili veya haksız rekabet olarak algılanabilecek amaçla kullanmak yasaktır. Yapde.com’un normal çalışmasını engelleyecek hareketlerde bulunmak veya siteyi kötü amaçla kullanmak yasaktır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi sayfasını da ayrıca inceleyiniz.

İçerik Sınırlaması

Yapde.com’a içerik ve bilgi ekleme tamamen Yapde İlan Ekleme Kuralları‘na göre yapılmalı.

Yapde.com’un, kullanıcılar tarafından eklenen bilgilerin kontrolünü yapması zorunlu değildir.

Yapde.com, eklenen bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak maddi veya manevi zarardan da sorumlu tutulamaz.

Yapde.com’a eklenen bilgilerin yasal veya yasa dışı amaçlı kullanılmasından Yapde.com sorumlu değildir (Yapde.com çerçevesinde veya diğer şartlarda yayınlanması söz konusu).

Siteye eklenen tüm bilgiler ve içerikler Kullanıcıların mülkiyeti sayılmaktadır. Yapde.com Kullanıcıları, diğer Kullanıcılar tarafından eklenen bilgileri yönetemez, kötü amaçlı kullanım tespit edildiği takdirde sorumlu tutulurlar.

Sorumluluk Sınırlaması

Yapde.com’daki hizmetler “olduğu gibi” sunulmaktadır. Yapde.com’un Yöneticileri, kullanıcı profillerinin, kullanıcılar tarafından kurulan web sitelerinin ve Yapde.com’a eklenen bilgilerin yanlışlıkla silinmeyeceğini garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

Yapde.com’un Yöneticileri, eklenen bilgileri ve içerikleri kontrol etmemekle birlikte, Türkiye yasalarına aykırı içerikten dolayı sorumluluk taşımamaktadır.

Aşağıda yer alan hususları net olarak anlıyor ve kabul ediyorsunuz:

  • Yapde.com’un Yöneticileri, herhangi bir hata veya yazılım problemi gibi problemlerin ortaya çıkmayacağını taahhüt ve garanti etmemektedir. Yapde.com, çıkan hata ve sorunların en kısa sürede düzeltip kaldırılması için gerekli önlemleri alacaktır.
  • Yapde.com’un Yöneticileri, sunulan hizmetlerin sürekli olarak isteklerinize uygun olup, web sitesinde bulunan işlevlerin kesintisiz ve hatasız olacağını taahhüt ve garanti etmemektedir.
  • Yapde.com’un Yöneticileri, Yapde.com aracılığı ile elde edilen ürün, hizmet veya bilgilerin kalitesinin şartlarınıza ve/veya beklentilerinize sürekli olarak ugun olacağını garanti etmemektedir.
  • Yapde.com’dan indirilen tüm içerik ve bilgilerden zarar görme riski tamamen kullanıcılara aittir. Yapde.com’dan indirilen içerik bilgisayarınıza zarar verip veri kaybı meydana geldiği takdirde sorumluluk tamamen Kullanıcılara aittir .

Yapde.com’un Yöneticileri, Yapde.com aracılığıyla sipariş verilmeden önce satıcı şirketin ‘Güvenilir şirket’ statüsüne sahip olup olmadığını, şirket sayfasında adres, telefon numaraları, e-posta adresi  gibi iletişim bilgilerinin yer alıp almadığını kontrol etmeyi öneriyor.

Aşağıda belirtilen durumlarda Yapde.com, haber vermeden, Premium paket kullanıcıları tarafından eklenen bilgilere erişimlerini engelleme ve tamamen kaldırma hakkını saklı tutar:

  • Türkiye’nin Düzenleyici ve Denetleyici Kuruluşları tarafından bağlayıcı kararların alınması
  • Telif hakkı sahibi tarafından haklarının Yapde.com’un bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesinin durdurmayı talep etmesi
  • Yapde.com’un kullanıcılarına, Gerçek ve Tüzel Kişilere ait olan hakların veya haklı beklentilerinin ihlal edilmesi (gerekçeli talepleri üzerine)
  • Yapde İlan Ekleme Kuralları‘na göre yasaklı bilgilerin siteye eklendiğinin tespit edilmesi

Yapde.com, gerekçeli bir açıklama yapmak şartıyla, ücretsiz paketlerin kullanıcıları tarafından eklenen bilgilere erişimlerini engelleme hakkına sahiptir.

Gizlilik Politikası

Yapde.com Gizlilik Politikası ile ilgili bilgiler Gizlilik Politikası sayfasında bulunmaktadır.

Teslimat ve İade

Güvenli Ödeme ile yapılan satışlar ve paketlerde uygulanan süreçleri Teslimat ve İade sayfasında bulunmaktadır.

Top